Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Ponúkame viacero služieb. Pre developerov dokážeme nastaviť projekty v banke, vytvárame reklamy pre konkrétne projekty, či už ide o reklamné pútače alebo kompletnú samotnú inzerciu na realitných portáloch, sociálnych sieťach, či v prostredí Googlu.

Našou prioritou je dennodenne sa starať o daný pridelený projekt a intenzívne sa mu venujú naši špičkoví vyškolení realitní makléri s rokmi praxe.

Ak máte obavy, že nie sú dostatočne zapraxovaní, nemusíte sa báť.

Okrem toho, že majú dlhoročné skúsenosti, sú licencovaní, a každý z nich absolvoval aj náš vzdelávací systém. Pravidelne sa vzdelávajú a navštevujú rôzne odborné školenia realizované Slovenskou realitnou úniou. Neustále sa snažia byť o krok vpred od konkurencie, takže nezaháľajú v žiadnom smere, a presne tento fakt považujeme za pilier úspešnej realizácie komplexných služieb.


Čo sa týka samotného predaja nehnuteľnosti, neustále využívame čo najefektívnejší marketing.

Taktiež prechádzajú všetky nehnuteľnosti homestagingom.

Okrem toho inzerujeme na všetkých platených portáloch, najmä tých najnavštevovanejších, aby sme zvýšili šance pre predaj nehnuteľnosti našich klientov.

Týmto si zaručíme omnoho vyššie šance pre predaj. Z vlastných skúseností však vieme takmer s určitosťou povedať, že na 99 %  takto predáme nehnuteľnosti už do jedného mesiaca. Samozrejme nechýbajú ani video prehliadky k danej inzercii.