Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Náš tím

Pre človeka je najväčším darom pracovať s ľuďmi, v kolektíve, kde chcú, aby ste sa neustále zlepšovali. Naša kancelária je miesto, kde každý môže riadiť svoj profesionálny osud. Nie sú to len naši kolegovia, ale aj priatelia a poradcovia. Nevedieme konkurenčný boj, ale vzájomne spolupracujeme a radíme si.

Naši makléri majú dlhoročné skúsenosti s realitnými agentúrami. Sú certifikovaní, riadne vyškolení, a vysoko profesionálni. Ako sa hovorí, náš zákazník, náš pán, a presne to si vravia aj oni, ktorých cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Okrem toho, že sú licencovaní, čo svedčí o ich odbornosti, majú absolvovaný vzdelávací systém, a pravidelne tiež podstupujú rôzne vzdelávacie školenia organizované Slovenskou realitnou úniou.

 

Svoje znalosti tak preukazujú mnohými získanými certifikátmi. Naším cieľom je poskytovať odborné a kompletné služby, pracujeme s plným nasadením a najmä profesionálne, ale ľudsky.

Chceme dokázať, že aj makléra môžu mať ľudia radi. Vieme veľmi pružne reagovať, a následne zrealizovať akékoľvek nečakané podnety zo strany našich zákazníkov.